Apie KB Components

KB Components siūlo pažangiausius sprendimus pradedant nuo idėjos iki visiško plastikinių gaminių gamybos procesų įgyvendinimo, pritaikant pažangiausias inžinerinių plastikų gamybos technologijas.

Mūsų, per laiką išugdytos kompetencijos ir vis atnaujinamos žinios, leidžia mums užimti lyderiaujančią poziciją plastikų gamybos rinkoje.

KB Components buvo įkurta 1947 m. Mūsų būstinė yra įsikūrusi Örkelljunga mieste, pietinėje Švedijos dalyje. Kiti mūsų gamybiniai padaliniai yra: Örkelljungoje (Švedija), Anderstorpe (Švedija), Kaune (Lietuva), Žilinoje (Slovakija), Puebloje (Meksika), Vindzore (Kanada) ir Wuxi (Kinija).

Žvelgdami į ateitį, per pastaruosius kelerius metus įgyvendinome labai teigiamus pokyčius, kurie mums leido sustiprinti savo poziciją pasaulinėje plastikų gamybos rinkoje. KB Components turi aukšto lygio techninę kompetenciją ir plačiai naudojamą įvairių pramonės sričių patirtį, kuri mus daro patikimu ir atsakingu partneriu. Nuolatiniu augimu ir plėtra skirtingose šalyse, mes pasiekėme gerai subalansuotą produktų ir klientų portfelį. Turėdami daug patenkintų ir lojalių klientų, kurie yra su mumis nuo pat pradžių, mes labai džiaugiamės, kad mūsų sukaupta didžiulė patirtis daro mus natūraliu klientų pasirinkimu.

Mūsų strategija pagrįsta pasauliniu ženklu, technologine lyderyste ir veiklos kompetencija.

Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip mes galime padėti jums sukurti daugiau vertės.

Read our Sustainable Report

Ūkio subjekto aplinkos monitoringo programos forma